Vācu Kvalitāte

Tikai labākie materiāli

Audums

Audumi ir ražoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus. Kvalitāti garantē lielā pieredze un tradīcijas.

Putas

Pirmais slānis sastāv no aukstajām putām, kam seko viskoelastīgais slānis. Putas ir iepildītas Vācijā, tās ir izgatavotas un papildinātas ar inovatīvo Airgocell® slāni.

Airgocell® putas

Airgocell® ir elpojošs materiāls ar atvērtām porām, kas nodrošina teicamu gaisa cirkulāciju un lieliski pielāgojas jūsu ķermeņa aprisēm.

Vairāki matrači ir ieguvuši balvu no Which?, kā labākie pirkumi 2017. gadā

Which? Testa pārskats:

Which? tests ir visaptverošs, objektīvs laboratorijas tests, kas veic pārbaudes ar plaša patēriņa precēm, to kvalitāti, izturību un klientu apmierinātību kopumā. Which? matrača tests iedalās vairākās kategorijās, testējot ķermeņa atbalstu, elpošanas spēju, izturību laika gaitā un lietošanas vienkāršību. Līdz ar to balvu iegūst tas produkts, kas tiek atzīts kā kvalitatīvākais, ērtākais un saņem augstāko vērtējumu.

Ar matraču ekspertu palīdzību Which? spēj sniegt precīzu un rūpīgu pārskatu par katru no matracim raksturīgajām īpašībām. Izmantojot īpašu 36 punktu sistēmu cilvēka muguras daļā, tiek veikti mērījumi, kas parāda mugurkaula leņķi, personai guļot uz matrača, un atbalstu, ko sniedz matracis miega laikā. Ar testa palīdzību katram matracim tiek mērīta tā izturība un ilgtspēja. Tests tiek veikts, izmantojot smagu mucu, kas tiek velta pāri matracim vairākas reizes, fiksējot tā izmaiņas un deformāciju pēc katras no tām.

Apbalvots, kā labākais pirkums

Pateicoties izcilajam matrača sniegumam, ko uzrādīja Which? testa rezultāti, tas tika atzīts par labāko pirkumu. Šis apbalvojums tiek dots tikai tiem matračiem, kuri saņem visaugstāko vērtējumu. Apbalvojums tiek piešķirts, lai palīdzētu klientiem pieņemt lēmumu, izvēloties savu matraci.

Kādēļ ražotāji lepojas, ka ir ieguvuši Which? labākā pirkuma apbalvojumu?

Tas ir ne tikai padziļināts laboratorijas tests, bet arī neatkarīgs tests. Kā patēriņa preču pārbaudes iestāde, Which? ir radīta, lai informētu patērētājus par testu rezultātiem. Which? testē matračus dažādās kategorijās, lai novērtētu to patieso kvalitāti. Šī iemesla dēļ ražotāji ir ļoti priecīgi, ka ir saņēmuši Which? 2017. gada labākā pirkuma apbalvojumu.