Dr.Beckmann Stain Devils Nature&Cosmetics traipu tīrīšanai 50ml
-6%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Dr Beckmann Stain Devils Nature & Cosmetics traipu tīrīšanas līdzeklis 50g

2.39€ 2.25€ (-6%)
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 24.99 €: 1.99€ Pirkumiem virs 24.99 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nākošās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Sigulda, Vidus iela 1
Valmiera, Mūrmuižas 14
Valmiera, Rīgas iela 30
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Apraksts

LV Dr. Beckmann original Stain Devils Nature & Cosmetics traipu tīrīšanas līdzeklis. Tilpums 50ml.

Dr. Beckmann original Stain Devils Nature & Cosmetics traipu tīrīšanas līdzeklis ar pigmenta noņēmēju. Palīdz izņemt tādus traipus, kas radušies no zāles, dubļiem, kosmētikas. Jūsu īpašais traipu tīrīšanas līdzeklis noņems arī tādus traipus, kas radušies no lūpu krāsas, acu tušas, acu laineri, vaiga sārtuma, kompaktā pūdera, acu ēnām, ziedputekšņiem, ķermeņa losjona, sauļošanās krēma, saules iedeguma eļļas, smaržām, pēc skūšanās līdzekļiem, joda, ziedēm, naftas želejas, zobu pastas, māla, augsnes, vircas un smiltīm.

Lietošana: Zem apģērba, zem traipa novietojiet tīru, baltu audumu / virtuves dvieli. Traipu labi samitrina ar traipu tīrīšanas šķīdumu un atstāj darboties 10-15 minūtes. Izmantojot tīru, mitru drānu, nepārtraukti notīriet apstrādāto vietu, līdz ir notīrītas visas traipa un šķīduma pēdas. Mazgāt kā parasti kā norādīts kopšanas etiķetē (Ja nepieciešams, atkārtojiet traipu noņemšanas darbības). Nelietojiet ādai, zamšādai, paklājiem, mīkstajai apdarei, vilnai vai zīdam. Pirms lietošanas pārbaudiet krāsas noturību un savietojamību ar audumu. Neliela daudzuma šķīdumu uzklājiet neuzkrītošā vieta. Ja testa vieta nav izmaiņu, tad turpiniet pildīt iepriekš minētos nosacījumus. Vienmēr ievērojiet apģērba mazgāšanas kopšanas etiķeti. Neapstrādājiet traipus uz jūtīgām virsmām.

Brīdinājums: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Ja nepieciešama medicīniskā palīdzība, sagatavojiet iepakojumu vai identifikācijas etiķeti. Ja iekļūt acīs: skalot ar ūdeni vairākas minūtes, ja lietojat un ir iespējams izņemt kontaktlēcas, turpiniet skološanu. Ja acu kairinājums nepāriet, sazinaties ar medicīnisko palīdzību.

Sastāvdaļas: Skatīt uz etiķetes

Ieteicams līdz: Skatīt uz iepakojuma

Ražotājs: Dr. Beckmann, ACDOCO, Manchester M 44 5AX, Anglijā

Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.