Bref Power Outdoor tīrīšanas līdzeklis ārtelpās 500ml
-48%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Bref universāls tīrīšanas līdzeklis ar putām 500ml

Bref Power tīrīšanas līdzeklis ar amonjaku ir speciālists visu jūsu māju un tās apkārtējo plastmasas virsmu tīrīšanai un kopšanai. Plastmasas tīrīšanas līdzeklis ar putu funkciju notīra pat spītīgus netīrumus un spēcīgi notīra visas plastmasas virsmas, rūpējas par tām un padara tās jaunas. Putas pielīp pie netīrumiem un ļauj amonjakam darboties. Notīriet logu un durvju rāmjus, dārza mēbeles, plastmasas durvis, slēģus vai pastkastes ar izsmidzināšanas funkciju SIDOL Bref Power Plastic Cleaner un aizsargā plastmasas virsmas.
 
Lietošana: Atkarībā no netīrības pakāpes, plastmasas tīrīšanas līdzekļa izsmidzināšanas galviņu varat pārslēgt uz "izsmidzināmu tīrīšanu" vai "putu tīrīšanu". pielāgot. Tīrīšanas putas ir īpaši noderīgas smagākai netīrībai. Aizsargājiet savas grīdas, pārklājot tās.
Brīdinājums: Var būt kodīgs pret metālu. Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Var izraisīt elpceļu kairinājumu. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, turiet pie rokas konteineru vai etiķeti. Sargāt no bērniem. Glabāt tikai oriģinālā iepakojumā. Neieelpot tvaikus. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas. Ja norij: izskalojiet muti. Neizraisiet vemšanu. Saskarē ar ādu (vai matiem): Nekavējoties novilkt visu piesārņoto apģērbu. Nomazgājiet ādu ar ūdeni. Saskarē ar acīm: vairākas minūtes uzmanīgi izskalot ar ūdeni. Ja iespējams, noņemiet visas esošās kontaktlēcas. Turpiniet skalošanu. Ja tas ir pakļauts vai ir bažas: Nekavējoties sazinieties ar  ārstu. Pirms atkārtotas lietošanas izmazgājiet piesārņoto apģērbu. Savāc noplūdi, lai novērstu materiālus bojājumus. Uzglabāt aizvērtutu. Uzglabāt koroziju izturīgā traukā ar izturīgu iekšējo oderi. Pārstrādājamo materiālu kolekcijai jāpievieno tikai pilnīgi tukši iepakojumi. 
Sastāvdaļas: Skatīt uz etiķetes.
Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.
Ražots Vācijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555

Bref universāls tīrīšanas līdzeklis ar putām 500ml

5.79€ 2.99€ (-48%)
litra cena: 2,990.00€
Prece ir izpārdota.
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.