Deluxe pulveris cauruļu tīrīšanai 600g | Multum.lv
BACK
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Deluxe pulveris cauruļu tīrīšanai 600g

Efektīvi šķīdina netīrumus un novērš nepatīkamās smakas. Nebojā caurules un blīves.

Lietošana: Noņemiet ūdeni virs drenāžas atveres. Lēnām ielejiet apmēram 1 ēdamkaroti pulvera notekas atverē un pievienojiet apmēram 200 ml auksta ūdens. Atstājiet uz 30 minūtēm un pēc tam kārtīgi izlejiet kanalizācijā aukstu ūdeni. Uz drenāžas atveres nedrīkst palikt produkta atliekas. Lai novērstu aizsprostojumus un nepatīkamas smakas: vienu reizi mēnesī pievienojiet 1/2 ēdamkarotes pulvera notekas atverē un aplejiet to ar aukstu ūdeni.

Brīdinājums: Neizmantojiet izstrādājumu citiem nolūkiem, kā tikai tam paredzētajam lietojumam. Izvairieties no pārdozēšanas. Drenāžas caurules var kļūt karstas. Nelietot vannās ar akrila vai aerosola pārklājumu. Nelietot tualetēs. Vienmēr ievērojiet norādījumus par devu. Pēc lietošanas droši aizveriet pudeli. Sastāvdaļas: nātrija hidroksīds, subtilizīns, lipāze, α-amilāze. Uzmanību! Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Ieelpojot, var izraisīt alerģiju vai astmas simptomus vai apgrūtinātu elpošanu. Neieelpot putekļus/dūmus/gāzi/miglu/tvaikus/smidzinājumu. Valkājiet aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: izskalot muti. NEIZRAISĪT vemšanu. SASKARĒ AR ĀDU (vai matiem): nekavējoties novilkt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ar ūdeni/dušā. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Ja iespējams, izņemiet kontaktlēcas. Turpināt skalošanu. IEELPOŠANAS GADĪJUMĀ: izvest svaigā gaisā un novietot tādā stāvoklī, lai ir viegli elpot. Uzglabāt slēgtā veidā. Izmetiet saturu apstiprinātā atkritumu konteinerā saskaņā ar vietējiem noteikumiem astmas simptomu vai elpošanas apgrūtinātu ieelpošanas gadījumā.

Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.
Sastāvdaļas: skatīt uz etiķetes.
Ražots Vācijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555, www.multum.lv

Deluxe pulveris cauruļu tīrīšanai 600g

2.99€
kilograma cena: 4.98€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.