Dr.Beckmann keramisko virsmu tīrīšanas līdzeklis 250g
-13%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Dr. Beckmann keramisko virsmu tīrīšanas līdzeklis 250g 
Stikla keramikas tīrīšanas līdzeklis noņem noturīgus netīrumus. Ar lodīšu efektu - ūdens un netīrumu atbaidīšanas līdzeklis. Aizsardzībai un ilgstošam spīdumam. Spēcīgais Dr. Beckmann stikla keramikas tīrīšanas līdzeklis ar aktivētu kokogli un materiāliem draudzīgiem aprikožu kauliņiem viegli un bez piepūles noņem pat grūti notīrāmus netīrumus. Jūsu keramiskās plīts virsma spīdēs un lodīšu efekts atvieglos tīrīšanu nākotnē. Piemērots arī nepārklātiem katliem un pannām. Ļoti ekonomisks. 
Lietošana: Samitriniet sūkli un vairākas reizes berzējiet virsmu, lai absorbētu tīrīšanas koncentrātu. Notīriet plīti. Pēc tam rūpīgi noslaukiet ar mitru drānu un pilnībā noņemiet produkta paliekas. Ja nepieciešams, nosusiniet. Lūdzu, skatiet ierīces ražotāja lietošanas instrukcijas. Iepriekš pārbaudiet virsmai neuzkrītošā vietā. Piezīme: pēc lietošanas ļaujiet sūklim nožūt, pēc tam aizveriet burku. 
Brīdinājums: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Ja nepieciešama medicīniskā palīdzība, sagatavojiet iepakojumu vai identifikācijas etiķeti. Ja iekļūt acīs: skalot ar ūdeni vairākas minūtes, ja lietojat un ir iespējams izņemt kontaktlēcas, turpiniet skološanu. Ja acu kairinājums nepāriet, sazinaties ar medicīnisko palīdzību. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, paredzēts vienreizējai lietošanai 
Sastāvdaļas: Skatīt uz iepakojuma 
Derīguma termiņš: Skatīt uz iepakojuma 
Ražotājs: Dr. Beckmann, Postfach 11 48, S-63323 Egelsbach, Vācija 
Pārdevējs/izplatītājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555 

Dr. Beckmann keramisko virsmu tīrīšanas līdzeklis 250g

3.89€ 3.39€ (-13%)
Prece ir izpārdota.
  • Artikuls: MU-790
  • Kategorija: Virtuvei
  • Izcelsmes valsts:
    Vācija Ražots: Vācija
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.