Febreze Air Lenor Spring Awekening gaisa atsvaidzinātājs 300ml
-4%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Febreze Air Lenor Spring Awekening gaisa atsvaidzinātājs 300ml

2.99€ 2.88€ (-4%)
Prece ir izpārdota.
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 24.99 €: 1.99€ Pirkumiem virs 24.99 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nākošās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Sigulda, Vidus iela 1
Rīga, Maskavas 400
Aizkraukle, Lāčplēša iela 11
Valmiera, Rīgas iela 30
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Apraksts

Febreze Air Lenor Spring Awekening 300ml
Febreze gaisa atsvaidzinātājs ar Odourclear tehnoloģiju attīra smakas, atstājot viegli svaigu smaržu. Spring Awakening irsvaigs aromāts, kuru iedvesmojis pavasara dabiskais Lenor svaigums. Febreze aerosoli nav viegli uzliesmojoši un satur 100% dabīgu propelentu. Tas padara tos perfekti piemērotus jebkurai mājas telpai. Lietošana: tualetes, vannas istabas, smēķētāju istabas, virtuves un ēdamistabas atsvaidzināšanai izpūtiet gaisa atsvaidzinātāju, vēršot plūsmu nost no acīm un citiem cilvēkiem. Brīdinājums: nepakļaujiet saules gaismai un temperatūrai virs 50 ° C. Nepārdurt un nededzināt pat pēc izlietošanas. Neizsmidziniet uz atklātas liesmas vai kvēlspuldzēm. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā un atsevišķi no pārtikas. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, turiet pie rokas konteineru vai etiķeti. Sargāt no bērniem. Valkāt acu aizsargus. Saskarē ar acīm: vairākas minūtes uzmanīgi izskalot ar ūdeni. Ja iespējams, izņemiet kontaktlēcas. Turpiniet skalošanu. Ja acu kairinājums turpinās: meklējiet medicīnisko palīdzību. Sastāvdaļas: skatīt uz etiķetes. Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma. Ražots Francijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.