Lenor Zeebries veļas mazgāšanas kapsulas 10gab | Multum.lv
-17%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Lenor Zeebries veļas mazgāšanas kapsulas 10gab
Lenor veļas mazgāšanas kapsulas nodrošina gaišu, tīru veļu, svaigu smaržu un maigu kopšanu par jūsu apģērbu. Brīnišķīgs izsmalcinātu aprīļa svaiguma aromātu maisījums. Kapsulas, kas nodrošina tīrību, svaigumu, piešķir apģērbam mīkstumu, saglabā krāsas un kopj auduma šķiedras. Var lietot no 20º -95ºC temperatūrā. Kapsulas atrodas bērnam drošā iepakojuma ar “click” sistēmu.

Lietošana: Lietot 1 kapsulu uz 5kg veļas. Ja apģērbs ir ļoti notraipīts vai ciets ūdens vai veļa, vai ja veļas ko mazgā ir 6+kg, tad lietojat 2 kapsulas vienā mazgāšanas reizē. Ievietojiet kapsulu veļas nodalījumā, pēc tam ielieciet netīro veļu. Ievērot tekstila ražotāju norādītos mazgāšanas ieteikumus - pirms tam veļu sašķirojot. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, prom no tiešas saules gaismas.
 
Brīdinājums: Nav piemērots vilnai vai zīdam. Nav piemērots mazgāšanai ar rokām vai mērcēšanai. Lietot tikai ar sausām rokām. Pēc lietošanas rokas kārtīgi nomazgāt. Negriezt, nepārdurt kapsulas iepakojumu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Satur vielas, kas var radīt alerģisku reakciju. SARGĀT NO BĒRNIEM. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu kairinājums nepāriet sazinieties ar medicīnisko palīdzību un uzrādāt produkta etiķeti. Nepieļaut produkta norīšanu. Ja norij produktu: neizraisīt vemšanu, nekavējoties sazināties ar medicīnisko palīdzību. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai pilnīgi iztukšotu iepakojumu. Sastāvdaļas: Skatīt uz etiķetes. Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.
Ražots: Beļģijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555, www.multum.lv

Lenor Zeebries veļas mazgāšanas kapsulas 10gab

4.59€ 3.79€ (-17%)
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Sigulda, Vidus iela 1
TC-ZOOM, Rīga, Maskavas 400
Valmiera, Rīgas iela 30
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.