Waschkönig Color Duo-Caps kapsulas veļas mazgāšanai 30gb
-9%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Waschkönig Duo-Caps veļas mazgāšanas kapsulas krāsainai veļai 30gab.

5.50€ 4.99€ (-9%)
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 24.99 €: 1.99€ Pirkumiem virs 24.99 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nākošās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Sigulda, Vidus iela 1
Valmiera, Mūrmuižas 14
Rīga, Maskavas 400
Aizkraukle, Lāčplēša iela 11
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Apraksts

Waschkönig Duo-Caps veļas mazgāšanas kapsulas krāsainai veļai 30gab.

Veļas kapsulas krāsainai veļai spēj tikt galā ar visgrūtākajiem traipiem un netīrumiem. Kapsulas ātri un pilnībā izšķīst un sāk darboties jau pie 20 grādiem. Divkameru kapsula satur sastāvdaļas, kas noņem piemaisījumus un aromātiskās mikro kapsulas, kas drēbēm ilgu laiku piešķir svaigu, patīkamu aromātu. Produkts maigi attīra audumu, saglabājot tā struktūru un krāsu, un tiek pilnībā izskalots no auduma, neatstājot svītras. Augstas mazgāšanas līdzekļu koncentrācijas dēļ pilnai mazgāšanai pietiek ar vienu kapsulu. Var lietot no 20º -60ºC temperatūrā. Kapsulas atrodas bērnam drošā iepakojuma ar aizspiežamu līniju. Svars: 540g (30x18g) Lietošana: Lietot kapsulu uz 4,5 kg veļas: Ja mīkstas cietības ūdens-viegli netīrai veļai 1 kapsulu, vidēji netīrai veļai 1 kapsulu, ļoti netīrai veļai 1 kapsulu priekš 1 mazgāšanas reizes. Ja vidējas cietības ūdens-viegli netīrai veļai 1 kapsulu, vidēji netīrai veļai 1 kapsulu, ļoti netīrai veļai 2 kapsulu priekš 1 mazgāšanas reizes. Ja cietas cietības ūdens-viegli netīrai veļai 1 kapsulu, vidēji netīrai veļai 1 kapsulu, ļoti netīrai veļai 2 kapsulu priekš 1 mazgāšanas reizes. Brīdinājums: Nav piemērots vilnai vai zīdam. Nav piemērots mazgāšanai ar rokām vai mērcēšanai. Lietot tikai ar sausām rokām. Pēc lietošanas rokas kārtīgi nomazgāt. Negriezt, nepārdurt kapsulas iepakojumu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Satur vielas, kas var radīt alerģisku reakciju. Sargāt no bērniem. Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu kairinājums nepāriet sazinieties ar medicīnisko palīdzību un uzrādāt produkta etiķeti. Nepieļaut produkta norīšanu. Ja norij produktu: neizraisīt vemšanu, nekavējoties sazināties ar medicīnisko palīdzību. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai pilnīgi iztukšotu iepakojumu. Sastāvdaļas: Skatīt uz etiķetes. Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma. Ražots: Itālijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555

 

Lidzīgas preces

Lidzīgas preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.