Dettol antibakteriāls virsmu tīrīšanas līdzeklis 500ml | Multum.lv
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Dettol antibakteriāls virsmu tīrīšanas līdzeklis 500ml
Dettol antibakteriālais aerosols nogalina 99,9% baktēriju un vīrusu, tostarp E. coli, salmonellu, MRSA un gripas vīrusu, kas atrodas uz virsmām. Īpašā formula nesatur balinātāju, nebojā virsmas materiālu un padara to droši lietojamu vidē, kurā var atrasties pārtika.
 
Lietošana: 1. Pagrieziet sarkano sprauslu pozīcijā ON. 2. Vienkārši izsmidziniet tieši uz virsmas. 3. Noslaukiet ar mitru drānu un ļaujiet nožūt. 4. Nav nepieciešams noskalot. 5. Ar elektrisko aprīkojumu pirms noslaucīšanas uzsmidziniet uz lupatas. Nav piemērots: Logi, spoguļi, audumi, krāsotas vai lakotas virsmas. Nelietot kopā ar mazgāšanas vai citiem dezinfekcijas līdzekļiem. Izvairieties no saskares ar plastmasas bērnu pudelēm, kas var saplaisāt, sterilizējot ar tvaiku. Nesasaldēt. Brīdinājums: Nenorīt! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Ja jums jākonsultējas ar ārstu, turiet pieejamu trauku vai produkta etiķeti. Sargāt no bērniem. Aizsargājiet acis/seju. SASKARĒ AR ACĪM: rūpīgi izskalojiet vairākas minūtes. Noņemiet kontaktlēcas, ja to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalošanu. Ja acu kairinājums turpinās, konsultējieties ar ārstu. Sastāvdaļas: Skatīt uz iepakojuma. Ieteicams līdz: Skatīt uz iepakojuma.
Ražots: Lielbritānijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555, www.multum.l

Dettol antibakteriāls virsmu tīrīšanas līdzeklis 500ml

3.49€
litra cena: 6.98€
Prece ir izpārdota.
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.