THE PINK STUFF multifunkcionāls tīrīšanas krēms 500ml | Multum.lv
BACK
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

THE PINK STUFF multifunkcionāls tīrīšanas krēms 500ml

Krēmveida tīrīšanas līdzeklis cietām virsmām ir izturīgs pret traipiem, iekļūst un noņem taukus un netīrumus, atstājot spīdīgu tīru rezultātu, izmantojot 100% dabīgas tīrīšanas daļiņas.

Lietošana: The Pink Stuff The Miracle Cream Cleaner ir maigs abrazīvs krēma tīrīšanas līdzeklis cietām virsmām, un tas jālieto uzmanīgi. Pirms lietošanas pudeli sakratiet. Ja rodas šaubas, vienmēr pārbaudiet neuzkrītošā vietā. Uzklājiet krēmu uz mitras, mīkstas drānas vai sūkļa. Tīriet vēlamo virsmu, maigi berzējot. Ja nepieciešams ļaujiet ievilkties dažas minūtes. Noslaukiet un noskalojiet ar tīru ūdeni. Noslaukiet ar tīru, sausu drānu.

Sastāvdaļas: Pink Stuff Miracle Cream Cleaner satur: mazāk nekā 5%: nejonu virsmaktīvās vielas. Satur arī polikarboksilātus un smaržas. Satur konservantus: Laurylamine Dipropylenediamine un Benzisothiazolinone, lai kontrolētu mikrobu bojāšanos. Lai iegūtu sastāvdaļu datu lapu, apmeklējiet www.dpi.uk.net.

Brīdinājumi: izvairieties no pārmērīga spiediena vai berzes uz mīkstas plastmasas, alumīnija, stikla vai emaljas virsmas. Nekavējoties noslaukiet visas noplūdes. Uzmanību: satur Benzizotiazolinonu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Šis produkts nav klasificēts kā bīstams saskaņā ar GHS. Cilvēkiem ar jutīgu ādu, lietojot šo produktu, jāvalkā cimdi. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Atbrīvojieties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem. SARGĀT NO BĒRNIEM. Saskarē ar ādu: Nomazgāt ar lielu daudzumu ziepēm un ūdeni. Ja rodas ādas iekaisums: lūdziet mediķu palīdzību. Saskarē ar acīm: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu kairinājums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzīb

Uzglabāšana: Uzglabāt stāvus, drošā, vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Nepakļaujiet ekstremālām temperatūrām.

Ražots Anglijā. Importētājs:
SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37126002708, www.multum.lv

THE PINK STUFF multifunkcionāls tīrīšanas krēms 500ml

2.99€
litra cena: 5.98€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.