Felce Azzurra gludināšanas ūdens koncentrāts 1L | Multum.lv
-13%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

LV Felce Azzurra aromatizēts gludināšanas ūdens koncentrāts. Tilpums 1L. Felce Azzurra, sinonīms pieredzei un itāļu tradīcijām, ar koncentrētu gludināšanas ūdeni apvieno autentisko un nepārprotamo aromātu ar efektīvu efektu gludināšanas atvieglošanā. Tas padara gaisu aromātisku un piešķir gludinātiem apģērbiem paliekošu svaigumu. Lietošana: papardes zilais koncentrētais gludināšanas ūdens jāatšķaida ar destilētu ūdeni, lai pasargātu dzelzi no kaļķakmens nosēdumu veidošanās, kas to varētu sabojāt. Šī 1 litra pudele ir līdzvērtīga 3 litriem parfimēta ūdens. Pirms lietošanas izsmidziniet divas reizes ar vakuumu. Izlaiž gaisā smaržu. 1 produkta korķis atbilst 40ml. Brīdinājums: Lūdzu, uzmanīgi ievērojiet gludekļa ražotāja norādījumus. Nelietot dzelzs boilerī. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja norij, neizraisīt vemšanu, nekavējoties sazinieties ar medicīnisko palīdzību. Ja iekļūst acīs: skalot ar ūdeni, ja ir kontaktlēca un ir iespējams, tās izņemiet, turpiniet skalošanu, ja nepāriet alerģiska reakcija, sazinieties ar medicīnisko palīdzību. Nejaukt kopā ar citām ķīmiskām vielām. Var izraisīt alerģisku reakciju, nepieciešamības gadījuma uzrādiet produkta etiķeti. Sastāvdaļas: skatīt uz iepakojuma. Ražotājs: Itālija. Izplatītājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija  +37126002708, www.multum.lv

Felce Azzurra gludināšanas ūdens koncentrāts 1L

3.99€ 3.49€ (-13%)
litra cena: 3.49€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.