GG Power tualetes poda tīrīšanas tabletes 16gb | Multum.lv
Izmanto kodu MAJSEDE un saņem 7% atlaidi pirkumam.
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

GG Power WC tabs x16

1.99€
  • Artikuls: MU-178
  • Kategorija: Tualetei
  • Izcelsmes valsts:
    Vācija Ražots: Vācija
  • Preces īpašības:
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 9.98 €: 2.49€ Pirkumiem virs 9.98 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
lielākajās pilsētās un novados Pirkumiem līdz 24.99 €: 3.49 € Pirkumiem virs 25.00 €: 1.99 € Pirkumiem virs 60.00 €: BEZMAKSAS
uz citām pilsētām un novadiem Pirkumiem līdz 24.99 €: 4.49 € Pirkumiem virs 25.00 €: 2.99 € Pirkumiem virs 60.00 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nākošās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Apraksts

GG Power WC tabs x16

GG Power WC tualetes poda tīrīšanas tabletes pret kaļķu un urīna nosēdumiem, un spītīgiem netīrumiem. Noņem sliktas smakas un nodrošina higiēnisku svaigumu. Noņem ūdens līmeņa atzīmes un nosēdumus tualetes notekās, kā arī rūpīgi attīra vietas, kuras ir grūti aizsniedzamas ar birstīti.

Lietošana: Atveriet iepakojumu un ielieciet tableti tualetes podā. 30 minūtes ļaujiet tai iedarboties un noskalojiet. Spītīgu netīrumu gadījumā vēlreiz notīriet ar birstīti un atkārtojiet tīrīšanas procesu, ja nepieciešams. Devas: 1 tablete vienai lietošanas reizei. Pilnībā notīriet šļakatas uz tualetes poda vāka, uz grīdas vai citiem priekšmetiem ar tīru ūdeni, jo pretējā gadījumā var rasties krāsas izmaiņas. Nelietojiet tualetes tabletes kopā ar tīrīšanas līdzekļiem, kas satur hloru. Pēc lietošanas rūpīgi jānomazgā rokas.

Brīdinājums: Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgtermiņa iedarbību. Sargāt no bērniem. Pēc lietošanas rūpīgi jānomazgā rokas. Izmantojiet acu aizsargus / sejas aizsargus. Saskarē ar ādu: nomazgājiet ar lielu daudzumu ūdens / ziepēm. Ja rodas ādas kairinājums, meklēt medicīnisku palīdzību vai meklēt medicīnisku palīdzību. Saskarē ar acīm: dažas minūtes piesardzīgi skalojiet ar ūdeni. Ja iespējams, izņemiet kontaktlēcas. Turpiniet skalot. Ja saglabājiet acu kairinājums, sazinieties ar ārstu. 

Sastāvdaļas: skatīt uz etiķetes.

Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.

Ražotājs: EDEKA ZENTRALE AG & Co.KG (Vācija)

Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija. +371 26 518 428

Atsauksmes

0 vidējais novērtējums

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.