Star Drops The Pink Stuff tualetes tīrīšanas želeja 750ml | Multum.lv
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Star Drops The Pink Stuff tualetes tīrīšanas želeja 750ml

Tualetes tīrīšanas līdzeklis ar unikālu, svaigu augļu aromātu. Tā dzirkstošo putu tīrīšanas darbība atstāj jūsu tualeti higiēniski tīru. Biezā tīrīšanas želeja pielīp pie tualetes virsmas, nogalinot 99,9% baktēriju. To lietojot regulāri (3 reizes nedēļā), tas samazina kaļķakmens uzkrāšanos. Šis tīrīšanas līdzeklis tīra virs un zem ūdenslīnijas.
Lietošana: Atveriet pudeli, saspiežot sprauslas sānos. Saspiediet pudeli un uzklājiet šķidrumu zem tualetes poda malas. Ja nepieciešams ļaujiet ievilkties un noskalojiet. Lai novērstu kaļķakmens veidošanos, atstājiet uz nakti, tualetes poda vāku novietojot vertikālā stāvoklī.
Sastāvdaļas: Mazāk par 5% nejonu virsmaktīvās vielas, dezinfekcijas līdzekļi (100g satur: 0 benzalkonija hlorīdu). Satur arī smaržas. Sastāvdaļu datu lapa www.dpi.uk.net. Brīdinājumi: nesajauciet ar citiem tīrīšanas līdzekļiem. Lietojiet biocīdus droši un ilgtspējīgi Ir aizliegts izmantot šo produktu citiem mērķiem vai veidā, kas nav norādīts šajā etiķetē. Cilvēkiem ar jutīgu ādu, lietojot šo produktu, jāvalkā cimdi.
Brīdinājums: izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. SARGĀT NO BĒRNIEM. Saskarē ar ādu: Nomazgāt ar lielu daudzumu ziepēm un ūdeni. Ja rodas ādas iekaisums: lūdziet mediķu palīdzību. Saskarē ar acīm: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu kairinājums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai pilnīgi iztukšotu iepakojumu. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.
Sastāvdaļas: skatīt uz etiķetes.
Ražots Lielbritānijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37126002708, www.multum.lv

Star Drops The Pink Stuff tualetes tīrīšanas želeja 750ml

2.69€
litra cena: 3.59€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.