LENOR Sensitive veļas mīkstinātājs (200x) 4L | Multum.lv
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Lenor koncentrētais auduma mīkstinātājs padara jūsu veļu īpaši pūkainu, mīkstu un patīkamu. Nekairinoša formula jutīgai ādai. Formula ir dermatoloģiski pārbaudīta un akreditēta Ādas veselības aliansē. Palīdz samazināt statiskās elektrības ietekmi audumos un padara drēbes vieglāk gludināmas.
 Devas: 4-5 kg veļas izmantojiet 20 ml auduma mīkstinātāja, 10 kg veļas izmantojiet 40 ml auduma mīkstinātāja. Deva 1 kg sausas veļas: 1kg = 4 ml.
BRĪDINĀJUMS: auduma mīkstinātājs var palielināt apģērba uzliesmojamību. Lietojot to pārsniedzot ieteicamo daudzumu, šis efekts var palielināties. Neizmantojiet šo produktu: - uz bērnu naktsveļas vai uz jebkura apģērba, kura etiķetē ir minēta ugunsdrošība, jo šī īpašība var tikt samazināta. - uz pūkainiem audumiem, piemēram, vilnas, samta, frotē vai šenila šķiedras apģērbiem.
Sastāvdaļas: 5–15 % katjonu virsmaktīvās vielas; smaržvielas.
Ražots: ES.
Izplatītājs: SIA MULTUM, Eduarda Veidenbauma iela 3, Cēsis, LV-4101, Latvija +3712600270

LENOR Sensitive veļas mīkstinātājs (200x) 4L

14.99€
litra cena: 3.75€
Prece ir izpārdota.
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.99€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
DPD pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 diena laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Venipak pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 diena laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.39€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 6.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Piebalgas 85, Cēsu nov. Vaives pag., LV-4136
Ventas iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Rīgas iela 74, Valmiera
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Atsauksmes

Atsauksmes

0 vidējais novērtējums

Nav atsauksmes

Atsauksmes var atsāt klienti ar e-pasta adresi ar kuru ir veikuši pasūtījumu Multum.lv

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

ERAF logo

Resursu pārvaldības procesi – ERP un energoresursu optimizācija

Projekta mērķis ir uzlabot SIA Multum resursu pārvaldību, ieviešot vienotu ERP sistēmu, kas apvieno grāmatvedību, noliktavu, personālu, mazumtirdzniecību un e-komerciju. Sistēma nodrošina datu analīzi, prognozēšanu un procesu automatizāciju, izmantojot mākslīgā intelekta risinājumus, tādējādi palielinot efektivitāti un resursu izmantošanas optimizāciju.

Projekts īstenots LIAA programmā "Atbalsts procesu digitalizācijai un mākslīgā intelekta risinājumiem" ar ERAF finansējuma palīdzību. Līguma Nr. 9.4-1-L-2026/18

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.