THE PINK STUFF izspiežams tīrīšanas līdzeklis grīdām 750ml | Multum.lv
BACK
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

THE PINK STUFF izspiežams tīrīšanas līdzeklis grīdām 750ml

Ar Pink Stuff raksturīgo svaigo rabarberu aromātu, padara grīdas mirdzošas tīras un spīdīgas, un tās ātri izžūst. Smidzināšanas vāciņš ļauj vienkārši izšļakstīt tieši uz grīdas laukuma un noslaucīt, neizmantojot spaini vai ūdeni. Piemērots visa veida grīdām.

Lietošana: Izmantošanai uz hermetizētām cietām virsmām un grīdām: akmens flīzes vai lamināts. *Nelietot uz nevaskotām, porainām vai nehermetizētām virsmām un grīdām. Nav nepieciešams atšķaidīt ar ūdeni. Izsmidziniet tieši uz grīdas laukuma un noslaukiet ar garām kustībām. Ja rodas šaubas, vispirms pārbaudiet neuzkrītošā vietā.

Sastāvdaļas: Satur mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas. Satur arī konservantus (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine) un smaržas (Limonene). Lai iegūtu sastāvdaļu datu lapu, apmeklējiet www.dpi.uk.net.

Brīdinājums: UZMANĪBU: VAR IZRAISĪT ALERĢISKU ĀDAS REAKCIJU. IZRAISA NOPIENU ACU KAIRINĀJUMU. SARGĀT NO BĒRNIEM. Satur: metilizotiazolinonu, 1, 2-benzizotiazolin-3-onu. Uzmanīgi izlasiet un izpildiet visus norādījumus. Izvairieties ieelpot tvaikus/aerosolus. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgāt piesārņoto ādu. Valkājiet aizsargcimdus un acu aizsargus. SASKARĒ ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izdarāmas. Turpiniet skalošanu. Ja rodas ādas kairinājums vai izsitumi: meklēt medicīnisku palīdzību/uzmanību. Atbrīvojieties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Uzglabāšana: Uzglabāt stāvus vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem un nepakļaut augstas temperatūras iedarbībai.

Ražots Anglijā. Importētājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37126002708, www.multum.lv

THE PINK STUFF izspiežams tīrīšanas līdzeklis grīdām 750ml

3.99€
litra cena: 5.32€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.