THE PINK STUFF - multifunkcionāla tīrīšanas pasta 2x500g + elektriska tīrīšanas birste ar 4 maināmiem uzgaļiem | Multum.lv
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

THE PINK STUFF - multifunkcionāla tīrīšanas pasta 2x500g + elektriska tīrīšanas birste ar 4 maināmiem uzgaļiem
 
 Star Drops The Pink Stuff multifunkcionāla tīrīšanas pasta 2x500g


Pink Stuff Miracle tīrīšanas pasta ir lieliski piemērota netīrumu un traipu tīrīšanai uz katliem, plīts virsmām, izlietnēm, uPVC, bārbekjū, keramikas flīzēm, stikla, dušām, dārza mēbelēm, krāsojumam, laivām un rūsai. Tā dabīgais sastāvs ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu augstu veiktspēju, neizmantojot spēcīgas ķīmiskas vielas.

Lietošana: Pink Stuff pasta ir maigs abrazīvs tīrīšanas līdzeklis. Uzklājiet uz tīrāmās virsmas ar mīkstu drānu vai sūkli. Ar maigām kustībām, pārāk neberžot virsmu (līdzeklis ir maigi abrazīvs, taču smalkākas virsmas tas var saskrāpēt) tīriet vēlamos netīrumus un virsmu. Pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni. Esiet uzmanīgi ar stikla, plastmasas, tērauda, akrila, keramikas, augsti pulētām tērauda virsmāmun keramikas plīts virsmām (viegli saskrāpējamas virsmas). Ja rodas šaubas par produkta atbilstību virsmai, izmēģiniet uz neuzkrītošas virsmas. Nelietot uz karstām vai siltām virsmām.

Satur: 5-15% ziepes; Satur arī smaržas. Satur konservantu laurilamīna dipropilēndiamīnu, lai kontrolētu mikrobu bojāšanos. Lai iegūtu sastāvdaļu datu lapu, apmeklējiet www.dpi.uk.net.

Brīdinājumi: UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Šis produkts nav klasificēts kā bīstams saskaņā ar GHS. Cilvēkiem ar jutīgu ādu, lietojot šo produktu, jāvalkā cimdi. Glabājiet vēsā, sausā vietā, kas ir pasargāta no tiešiem saules stariem un nepakļaujiet ekstremālām temperatūrām. Atbrīvojieties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.Pink Stuff elektriskā tīrīšanas birste ar 4 maināmiem uzgaļiem un 4 AA baterijām

Lietošanas norādījumi: Pirmajā lietošanas reizē, lūdzu, izlasiet pievienotās instrukcijas. Vienkārši ievietojiet komplektācijā iekļautās 4 x AA baterijas, izvēlieties birstes galviņu lietošanai un nospiediet un turiet pogu, lai veiktu īsu sēriju, vai nospiediet pogu uz priekšu, lai ieslēgtu ilgstošu režīmu.

Sastāvdaļas: Izlasiet un ievērojiet lietošanas instrukcijas jebkuram tīrīšanas šķīdumam, ko lieto kopā ar šo rīku. Ja rodas šaubas, vienmēr pārbaudiet neuzkrītošā vietā. Esiet piesardzīgs, izmantojot šo rīku uz bojātām, nolietotām, krāsotām, delikātām vai nenoblīvētām virsmām.

Brīdinājums: Uzglabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Nelietot kopā ar viegli uzliesmojošiem vai degošiem materiāliem. Nav paredzēts mutes dobuma vai personīgajai higiēnai vai lietošanai uz ādas. Nav paredzēts lietošanai kopā ar citiem instrumentiem.

Ražots Lielbritānijā. Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555, www.multum.lv

THE PINK STUFF - multifunkcionāla tīrīšanas pasta 2x500g + elektriska tīrīšanas birste ar 4 maināmiem uzgaļiem

19.99€
gabala cena: 19.99€
Prece ir izpārdota.
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.