Pink Stuff krāsu saudzējošs veļas mazgāšanas līdzeklis 960ml | Multum.lv
NEW
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

Pink Stuff krāsu saudzējošs veļas mazgāšanas līdzeklis 960ml

Paredzēts, lai krāsains apģērbs izskatītos kā jauns un košs ilgāk. Vegāniskais un spēcīgais šķidrums ir rūpīgi izstrādāts, lai noņemtu traipus, savukārt tā svaigais un augļainais rabarberu aromāts ieplūst jūsu drēbēs, nodrošinot izcilu tīrīšanu, kas saglabā svaigumu līdz pat 7 dienām. Lai iegūtu papildu traipu noņemšanas jaudu, pirms mazgāšanas apstrādājiet vissmagākos traipus.

Lietošanas norādījumi: HE saderīgs. Izmantojot komplektācijā iekļauto mērvāciņu, ielejiet mazgāšanas līdzekli dozatora atvilktnē. Pēc lietošanas noskalojiet vāciņu. Alternatīvi, uzpildiet dozēšanas vāciņu un līdzekli tieši iekārtas cilindrā. Neizmantojiet mērīšanas vāciņu, kas iekļauts iekārtas cilindrā. Kopšanas norādījumi: Vienmēr ievērojiet mazgāšanas norādījumus uz apģērba kopšanas etiķetes un atbilstoši sašķirojiet veļu pēc krāsām.
Deva (uz 4-5kg): Mīksts ūdens: mazliet netīra veļa: 32ml., vidēji netīra veļa 32ml., spēcīgi netīrumi 37ml. Ciets ūdens: mazliet netīra veļa: 37ml., vidēji netīra veļa 37ml., spēcīgi netīrumi 37ml. Uz 6-7kg: 37ml. Mazgāšana ar rokām: nav ieteicams. Izvairieties no bioloģisko preparātu lietošanas uz zīda un vilnas.

Sastāvdaļas: cita starpā satur: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, <5% nejonu virsmaktīvās vielas, ziepes, enzīmus, fosfonātus. Satur arī konservantus: fenoksietanolu, benzizotiazolinonu, laurilamīna dipropilēndiamīnu un smaržas (alergēni: Hexyl Cinnamal un Limone).

Uzglabāšana: Pēc lietošanas uzlieciet atpakaļ vāciņu. Uzglabāt stāvus drošā, vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Nepakļaujiet ekstremālām temperatūrām.

Brīdinājums: Satur benzolsērskābi, trietanolamīna sāli, C12-14 Pareth-7, nātrija laureta sulfātu. Izraisa ādas kairinājumu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas. Valkājiet aizsargcimdus un acu aizsargus. SASKARĒ ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izdarāmas. Turpiniet skalošanu. Ja rodas ādas kairinājums: meklēt medicīnisku palīdzību/uzmanību. Ja acu kairinājums nepāriet: meklēt medicīnisku palīdzību/uzmanību. Atbrīvojieties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Pink Stuff krāsu saudzējošs veļas mazgāšanas līdzeklis 960ml

6.49€
litra cena: 6.76€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Cēsis,Piebalgas iela 85
Sigulda, Vidus iela 1
Aizkraukle, Lāčplēša iela 11
Valmiera, Rīgas iela 30
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.