THE PINK STUFF pulveris traipu tīrīšanai krāsainai veļai 1kg | Multum.lv
BACK -14%
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

THE PINK STUFF pulveris traipu tīrīšanai krāsainai veļai 1kg

Bioloģisks veļas traipu tīrīšanas pulveris. Paredzēts krāsainai un baltai veļai. Īpaši izstrādāts pārsteidzošai traipu tīrīšanai. Svaigs, patīkams Pink Stuff aromāts.

Lietošana: paredzēts audumiem un apģērbiem, kas ātri nokrāsojas. Devas: 1 mērkarote = 30g. Iepriekšēja mērcēšana: izšķīdiniet 1 mērkaroti 3 l ūdens. Iemērciet veļu sagatavotajā šķīdumā ne ilgāk kā 1 stundu, pēc tam mazgājiet kā parasti vai rūpīgi izskalojiet. Veļas mašīnā: 1 mērkaroti (stipriem traipiem = 2 mērkarotes) ieberiet klāt veļas mazgāšanas līdzeklim tam paredzētajā dozatorā. Sāciet mazgāšanas programmu. Kopšanas norādījumi: Vienmēr ievērojiet veļas mazgāšanas norādījumus uz apģērba vai auduma kopšanas etiķetes un vienmēr mazgājiet krāsas atsevišķi. Pirms lietošanas pārbaudiet krāsas noturību un šaubu gadījumā izmēģiniet neuzkrītošā vietā. Nelietot uz smalkiem audumiem, vilnas/zīda/ādas/polsterējuma vai tikai ķīmiski tīrāmiem apģērbiem. Nelietot uz lakotām vai pārklātām virsmām, piemēram, koka, metāla apdares utt. Nemērcējiet audumu ar metāla stiprinājumiem vai liesmu izturīgu pārklājumu. Pirms mazgāšanas nepakļaujiet iepriekš apstrādātus vai izmērcētus audumus tiešiem saules staros. Nejaukt ar balinātāju uz hlora bāzes. Neglabājiet šī produkta šķīdumus noslēgtos traukos, jo tas turpinās izdalīt skābekli un var noplūst.

Sastāvdaļas: Cita starpā satur: 15-30% balinātājus uz skābekļa bāzes, <5% anjonu virsmaktīvās vielas. Satur arī: fermentus un smaržas. Lai iegūtu sastāvdaļu datu lapu, apmeklējiet www.dpi.uk.net.

Brīdinājums: BĪSTAMI! IZRAISA NOPIETNUS ACU BOJĀJUMUS. SATUR NĀTRIJA PERKARBONĀTU, NĀTRIJA DODECILBENZĒNA SULFONĀTU. GLĀBĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, turiet pie rokas produkta iepakojumu vai etiķet. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. valkājiet aizsargcimdus/acu aizsargus. SASKARĒ ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izņemamas. Turpiniet skalošanu. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU/ārstu. Atbrīvojieties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Ražots Anglijā. Importētājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37126002708, www.multum.lv

THE PINK STUFF pulveris traipu tīrīšanai krāsainai veļai 1kg

6.99€ 5.99€ (-14%)
kilograma cena: 5.99€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.