THE PINK STUFF izsmidzināmas vannas istabas tīrīšanas putas 750ml | Multum.lv
BACK
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

THE PINK STUFF izsmidzināmas vannas istabas tīrīšanas putas 750ml
 
Padariet savu vannas istabu mirdzošu ar daudzpusīgo vannas istabas putu tīrīšanas līdzekli. Pēc izsmidzināšanas šis lieliskais vannas istabas tīrīšanas līdzeklis pielīp pie virsmām, noņem netīrumus un novērš kaļķakmens veidošanos, atstājot spīdīgu un tīru rezultātu.

Lietošana: The Pink Stuff The Miracle vannas istabas putu tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts cietām virsmām, un to vajadzētu lietot ar rūpību. Ja rodas šaubas, vienmēr pārbaudiet neuzkrītošā vietā. Pagrieziet sprauslu pozīcijā 'ON'. Izsmidziniet tieši uz virsmas. Atstājiet uz dažām sekundēm. Noslaukiet ar mīkstu, mitru drānu. Nopulējiet ar tīru, sausu drānu. Kopšanas norādījumi: Nav piemērots vaskotām, eļļotām, atvērtām porām, krāsotām vai lakotām koka virsmām.

Sastāvdaļas: Pink Stuff Miracle Bathroom Foamer Cleaner satur: 5% nejonu virsmaktīvās vielas. Satur arī Smaržas. Lai iegūtu sastāvdaļu datu lapu, apmeklējiet www.dpi.uk.net.

Brīdinajums: UZMANĪBU: IZRAISA NOPIENU ACU KAIRINĀJUMU. SARGĀT NO BĒRNIEM. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Neelpojiet aerosolu. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgāt piesārņoto ādu. Valkājiet aizsargcimdus un acu aizsargus. SASKARĒ ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izdarāmas. Turpiniet skalošanu. Ja acu kairinājums nepāriet: meklēt medicīnisku palīdzību/uzmanību. Atbrīvojieties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Uzglabāšana: Uzglabāt stāvus vēsā, sausā vietā, kas pasargāta no tiešiem saules stariem un nav pakļauta ārkārtējai temperatūrai.

Ražots Anglijā. Importētājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37126002708, www.multum.lv

THE PINK STUFF izsmidzināmas vannas istabas tīrīšanas putas 750ml

3.49€
litra cena: 4.65€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.