Green Shield Household virsmu tīrīšanas mitrās salvetes 70gb
BACK
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Apraksts

GREEN SHIELD antibaketriālas universālās virsmu tīrīšanas mitrās salvetes 70gab
Efektīvs sastāvs taukainu virsmu tīrīšanai un vannas istabas kopšanai. Ar svaigu citronu aromātu.

LIETOŠANA: Atverot iepakojumu, uzmanīgi pavelciet aizsargplēvi un lietojiet pa vienai salvetei. Vienmērīgi notīriet tīrāmo virsmu. Ļaujiet virsmai nožūt vismaz 5min. Pēc nepieciešamības atkārtojiet darbības. Pēc lietošanas atkārtoti aiztaisiet iepakojumu, lai novērstu salvešu izžūšanu. Izmest kopā ar sadzīves atkritumiem, neskalot podā. Pēc lietošanas nomazgājiet rokas ar ūdeni. 
BRĪDINĀJUMI: UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. Ir aizliegts izmantot šo produktu citiem mērķiem vai veidā, kas nav norādīts šajā etiķetē. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti/informāciju. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām, izvairīties no nokļūšanas vidē. Pēc lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. Izvairieties no saskares ar bojātu ādu, ja tā notiek, nekavējoties noskalojiet ar tīru ūdeni. Jutīgai ādai valkājiet gumijas cimdus. Nelietot kopā ar citiem tīrīšanas līdzekļiem. Uzglabāt mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Nav paredzēts ādas tīrīšanai vai personiskai lietošanai. Nelietot uz paklājiem, polsterējuma vai jebkādiem audumiem. Nelietot uz krāsotas, pulētas vai neapstrādātas koksnes. Pirms lietošanas vienmēr pārbaudiet uz neuzkrītošas vietas. Nenoskalojiet tualetes podā. Izmetiet saturu un iepakojumu saskaņā ar vietējiem noteikumiem.
CITU SASTĀVDAĻU STARPĀ SATUR: <5% nejonu virsmaktīvās vielas. Satur arī dezinfekcijas līdzekli 0,80 gramus uz 100 gramiem benzalkonija hlorīda, tetranātrija glutamāta diacetāta, smaržas, citrāla, linalola.
UZGLABĀŠANA: Uzglabāt vēsā, sausā vietā, oriģinālajā iepakojumā. Pārliecinieties, ka iepakojums ir atkārtoti aizvērts pēc katras lietošanas reizes, lai novērstu izžūšanu.  Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.
Ražots: Anglijā.
Importētājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37126002708, www.multum.lv

GREEN SHIELD antibakteriālas mitrās salvetes virsmu tīrīšanai ar citrona aromātu 70gab

1.75€
gabala cena: 0.03€
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 30.00 €: 2.49€ Pirkumiem virs 30.00 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nakamās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Apšu iela 4, Cēsis
Piebalgas iela 85, Cēsis
Vidus iela 1, Sigulda
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
TC Citro, Stacijas iela 20A, Rēzekne
TC Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekava
TC Damme, Kurzemes prospekts 1, Rīga
Biķernieku iela 160, Rīga
100% droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Pirktākās preces

Pirktākās preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.