Green Shield Stiklu un logu mitrās tīrīšanas salvetes 70gb
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Green Shield Glass & Window Mitrās salvetes stiklam un logiem 70 gab

1.79€
  • Artikuls: MU-160
  • Kategorija: Mitrās salvetes
  • Izcelsmes valsts:
    Anglija Ražots: Anglija
  • Preces īpašības:
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 24.99 €: 1.99€ Pirkumiem virs 24.99 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nākošās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Cēsis,Piebalgas iela 85
Sigulda, Vidus iela 1
Valmiera, Mūrmuižas 14
Rīga, Maskavas 400
Aizkraukle, Lāčplēša iela 11
Valmiera, Rīgas iela 30
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Apraksts

LV Green Shield care and protect Stiklu un logu virsmu tīrīšanas mitrās salvetes. Iepakojuma 70 gab.
Green Shield care and protect stiklu un logu virsmu tīrīšanas mitrās salvetes ātri notīra traipus un netīrumus, ātri nožūst, neatstāj švīkas un nav nepieciešams papildus tīrīšanas līdzeklis. Perfekts spoguļu un flīžu tīrīšanai, logu tīrīšanai, kā arī visu stikla virsmām.
Lietošana: Uzmanīgi attaisiet aizsarguzlīmi, lai varētu izņemt salveti un lietojat vienu salveti vienā lietošanas reizē. Kad izņemat salveti, obligāti aiztaisāt ciet aizsarguzlīmi, lai pasargātu pārējās salvetes no izžūšanas. Labākam rezultātam vienmērīgi noslaukiet paredzēto virsmu. Notīrīto virsmu atstājiet uz dažām minūtēm, lai tā pilnībā nožūst. Atkārtojat procesu, ja tas nepieciešams. Nomazgājiet rokas pēc salvešu lietošanas.
Brīdinājums: Vienmēr pirms produkta lietošanas izlasi lietošanas instrukciju; Produkts var izraisīt alerģisku reakciju. Ja alerģiskā reakcija nepāriet nekavējoties pārtrauciet lietot produktu, nepieciešamības gadījumā vērties pie medicīniskās palīdzības; Ja iekļūst acīs: nekavējoties skalojiet ar ūdeni, ja ir un ir iespējams viegli izņemt tad izņemiet acu kontaktlēcas, turpiniet skalot; Nedrīkst lietot, ja ir atvērta brūce, ja iekļūst brūcē, nekavējoties skalot ar tīru ūdeni; Pēc lietošanas nomazgājiet rokas; Ja ir jūtīga āda lietojiet aizsarg cimdus; Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā; Nav paredzēts ādas tīrīšanai vai personīgai lietošanai; Nelietojiet uz paklājiem, apdares vai arī jebkādiem auduma izstrādājumiem; Nelietojiet un krāsotas, pulētas vai neapstrādāta koka; Vienmēr izmēģini uz maza gabala virsmas pirms lieto; Nedrīkst izlietotās salvetes mest tualetes podā. Glabāt aukstā, sausā vietā, oriģinālā iepakojumā, pārliecinies vai pēc lietošanas esat aiztaisījis aizsarggplēvi, lai produkts neizžūstu.
Sastāvdaļas: Skatīt uz etiķetes
Derīguma termiņš: Izlietot 6 mēnešu laikā no iepakojuma atvēršanas
Ražotājs: Saraco Ind. Ltd. PO Box 190. BL1 9AQ. U.K.
Pārdevējs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.