Green Shield salvetes ledusskapju,mikroviļņu tīrīšanai 70gb
Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, iepakojumu izskats var atšķirties no attēlā redzamā.

Green Shield mitrās salvetes mikroviļņu, ledusskapju un saldētavu tīrīšanai x70

1.59€
  • Artikuls: MU-159
  • Kategorija: Virtuvei
  • Izcelsmes valsts:
    Anglija Ražots: Anglija
  • Preces īpašības:
Omniva pakomātu tīkls visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 24.99 €: 1.99€ Pirkumiem virs 24.99 €: BEZMAKSAS
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā: 2-3 dienu laikā
Pirkumiem līdz 59.99 €: 4.99 € Pirkumiem virs 59.99 €: BEZMAKSAS
Izņemšana MULTUM veikalos: Nākošās dienas laikā
Izņemšana veikalā: BEZMAKSAS
Pieejamība veikalos
Cēsis, Apšu iela 4
Sigulda, Vidus iela 1
Valmiera, Mūrmuižas 14
Rīga, Maskavas 400
Aizkraukle, Lāčplēša iela 11
Valmiera, Rīgas iela 30
TC Ezerkrasts, Ganību 175/177, Liepāja
100% Droši maksājumi
Preču atgriešana 14 dienu laikā
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums un marķējums.
Twitter Facebook

Apraksts

LV Green Shield care and protect mikroviļņu krāsns, ledusskapju un saldētavu tīrīšanas mitrās salvetes. Iepakojuma 70 gab. Green Shield care and protect mikroviļņu krāsns, ledusskapju un saldētavu tīrīšanas mitrās salvetes Noņem nepatīkamo aromātu, attauko un noņem ēdiena atlikumus, iznīcina baktērijas un atjauno higiēnu, ideāli piemērots virtuves tehnikai. Perfekti piemērots mikroviļņu krāsnīm, ledusskapju un saldētavu tīrīšanai ka arī plauktu un paplāšu tīrīšanai. Lietošana: Uzmanīgi attaisāt aizsarg uzlīmi, lai varētu izņemt salveti un lietojat vienu salveti vienā lietošanas reizē. Kad izņemat salveti, obligāti aiztaisāt ciet aizsarg uzlīmi, lai pasargātu pārējās salvetes no izžūšanas. Labākam rezultātam vienmērīgi noslaukāt paredzēto virsmu. Notīrīto lietu atstājat uz dažām minūtēm lai tā pilnībā nožūst. Atkārtojat procesu, ja tas nepieciešams. Nomazgājiet rokas pēc salvešu lietošanas. Brīdinājums: Vienmēr pirms produkta lietošanas izlasi lietošanas instrukciju; Produkts var izraisīt alerģisku reakciju. Ja alerģiskā reakcija nepāriet nekavējoties pārtrauciet lietot produktu, nepieciešamības gadījumā vērties pie medicīniskās palīdzības; Ja iekļūst acīs: nekavējoties skalojiet ar ūdeni, ja ir un ir iespējams viegli izņemt tad izņemiet acu kontaktlēcas, turpiniet skalot; Nedrīkst lietot, ja ir atvērta brūce, ja iekļūst brūcē, nekavējoties skalot ar tīru ūdeni; Pēc lietošanas nomazgājiet rokas; Ja ir jūtīga āda lietojiet aizsarg cimdus; Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā; Nav paredzēts ādas tīrīšanai vai personīgai lietošanai; Nelietojiet uz paklājiem, apdares vai arī jebkādiem auduma izstrādājumiem; Nelietojiet un krāsotas, pulētas vai neapstrādāta koka; Vienmēr izmēģini uz maza gabala virsmas pirms lieto; Nedrīkst izlietotās salvetes mest tualetes podā. Glabāt aukstā, sausā vietā, oriģinālā iepakojumā, pārliecinies vai pēc lietošanas esat aiztaisījis aizsarg plēvi, lai produkts neizžūstu. Sastāvdaļas: Skatīt uz etiķetes. Derīguma termiņš: Izlietot 6 mēnešu laikā no iepakojuma atvēršanas. Ražotājs: Saraco Ind. Ltd. PO Box 190. BL1 9AQ. U.K. ārdevējs/izplatītājs: SIA MULTUM, Apšu iela 4, Cēsis, LV-4101, Latvija +37127072555

Līdzīgas preces

Līdzīgas preces

Uz augšu
🍪 🍪 Sīkfailu izmantošana
Turpinot izmantot vietni multum.lv, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanas politikai.